malowanydach.pl

OPINIE

Firma malowanydach.pl od momentu swojego powstania miała zaszczyt współpracować z bardzo szeroką gamą przedsiębiorstw oraz Klientów prywatnych. Jesteśmy dumni z faktu, że wspólnie z nimi udało nam się zrealizować wiele projektów ( m.in. malowanie dachów czy odśnieżanie dachów ).

Poniżej przedstawiamy listę opinii na nasz temat, do zapoznania z którą, zachęcamy Państwa.

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, terminowość i ogromna wiedza fachowa. Pan Dominik chętnie służy radą oraz pomocą. Dach został wyczyszczony z rdzy, dokładnie umyty oraz dwukrotnie pomalowany. Cała współpraca oraz wykonanie prac wzorcowe! Efekt jest imponujący!

Adam Mokasa

Firma malowanydach.pl wywiązała się z powierzonego zlecenia bardzo solidnie. Dotrzymali terminu, prace malarskie zostały wykonane zgodnie z techniką budowlaną dbając o estetykę oraz względy bezpieczeństwa. Wysoka kultura osobista pracowników. Po skończonym malowaniu pozostawili porządek.

Krzysztof Makuła

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z firmy malowanydach.pl. Ekipa składająca się z dwóch pracowników wykonała malowanie naszego dachu bardzo szybko, starannie oraz co najważniejsze zajęła się całym procesem inwestycyjnym min. doradztwo w sprawie doboru farby. Polecamy !

Jan Kuliś

Z czystym sumienie polecam. Ekipa punktualna, sumienna, utrzymująca czystość na placu budowy i do tego sympatyczna. Bardzo dobry kontakt z prowadzącym prace Panem DominikiemChołostem. Malowanie naszego dachu zostało wykonane w umówionym terminie po wcześniej ustalonej cenie.

Grażyna Świątek

Dach pomalowany na przysłowiową piątkę. Wszystkie prace wykonane terminowo i dokładnie. Bardzo dobra współpraca od początku do końca, wszystko zgodnie z zawartą umową. Pracownicy młodzi, kulturalni i znający się na swojej robocie. Referencje w pełni zasadne!

Wiesłak K

Powierzchnia dachu została wykonana zgodnie z opisem na stronie internetowej. Wykonawca dołożył wszelkich starań aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Współpraca przebiegła szybko i sprawie. Udzielam pozytywnej oceny oraz rekomenduję firmę malowanydach.pl

Antoni Kiełbasa

Firma w 100 % zasłużyła sobie na bardzo pozytywną ocenę. Montaż śniegołapów na moim domu odbył się bardzo szybko i sprawnie. Prace zostały zakończone w jednym dniu. Ekipa posiada bardzo dobry sprzęt oraz wiedze w tym zakresie. Polecam.

Marta W

SZYBKI KONTAKT

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

zadzwoń: 517 171 751

lub napisz: biuro@malowanydach.pl

ZASIĘG

Małopolska
Podkarpacie
Śląsk
Świętokrzyskie

ZNAJDŹ NAS
KONTAKT Z NAMI
Zadzwoń lub napisz do nas, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

tel. 517 171 751
biuro@malowanydach.pl
Copyright © 2014 GRUPA EGDE | All rights reserved